Poslanec sa priznal k masturbácii

Autor: Ivan Husár | 31.8.2012 o 8:08 | Karma článku: 9,98 | Prečítané:  2763x

Poslanec dedinského parlamentu Maťko sa v rozhovore pre wwww.razsommasturboval.sk priznal k masturbácii. Stalo sa mu to na prelome základnej a strednej školy. Zákonodarca Maťko sa v rozhovore úprimne priznáva, že ju vtedy zažil prvýkrát a naposledy,síce už na prelome škôl, ale objasňuje nevercom, že v v základke trikrát prepadol. Preto ten časový posun. Obhajuje čistotu akcie, lebo si tesne pred aktom absolútne dočista umyl a vydezinfikoval ruku. Pravú. Maťko je vpravo celý život. Maťko je slobodár a myslel si, že môže. Maťko je hlboko veriaci a v dialógu sa priznal, že veril, že skrátka veril, že akcia sa  vydarí. Preto do toho šiel. Len pre to. Nechce byť vzorom pre mladých. Toto jeho priznanie, akokoľvek úprimné, narazilo.

PoStarosta za stranu Maďarov povedal, že nemirtem tomu, že o čom točí. Ale tuší, že nem všetko ok. Toto sa nem robí. Toto sa nem páči našim Mostom.
Ultra Maďari sa vyjadrili veľmi čípoš, ale iba v jazyku maďarskom a pretože ja viem iba čo je to leš,  nem leš, ifjú szivek a kapcsolát, nemôžem vám poskytnúť preklad vyhlásenia.
Richtárka za Obyčajných hospodárov zo susednej dediny urobila v kravíne rýchle prehlásenie s tvrdením, že nič vážne sa nestalo, že Maťko je hrdina, že jeho priznanie je úctyhodné a že je to taká obyčaj. Skrátka postavili sa za neho. Nemuseli, lebo ich šéf ešte nevie, kam názor postavia, ale trpko si uvedomujú, že v tejto recesii Maťa už nepredbehnú. Live is live. Otázny je ešte postoj tajomníka Hlinu. Uvidíme. Možno si ho rituálne ufikne na Námestí slobody.
Hore na lazoch mali pred kaplnkou míting kresťania. Keď sa túto hrôzu z rádia dozvedeli, zúrivo vytáčali mobilné čísla s predvolbou +39-06. Kto mal šťastie, dovolal sa a bledol. Tí platformejskejší zavolali Bezákovi a nebledli. Červenali sa.
Reholné sestry rádu Dalamánok doteraz nič do redakcie neposlali. A nedvíhajú.
Vyhlásenie urobil aj emeritný poslanec z KDH Ďurko. Cez trasúcu sa hovorkyňu Anastáziu oficiálne prehlásil, že mestskí policajti (tky) hlavného mesta nikdy nikoho pri tom nechytili, takže to nikto nikdy v meste nerobil. Je to vraj možné iba na periférii, kam ich sily, vzhľadom k podvyživenému rozpočtu, nestačia. Čin jednoznačne odsúdil ako niečo vrcholne nemravné a neetické. Dodal, že práve preto presadil predaj všetkých pozemkov mesta developerom, aby tieto ohavnosti nikto v Bratislave robiť ani na cudzom pozemku nemohol. Advokát Jano Čé to označil ako akt výtržníctva na verejnosti a doporučuje sedem ostrých. 
Reagoval aj odborár Kollár. Plus všetky sestry. "Ak má niekto medzi mladými sprosté chute nasledovať vzor Maťka, nech vezme radšej odvahu do dlane, nech bezostyšne príde na stanicu, spermu mu elektrošokom odoberieme  a ešte aj zaplatíme."
Za dobou samozrejme neostali lesbičky. Plánujú urobiť v piatok sprievod a ukázať, že aj oni vedia. Nielen Maťko. Aj oni. Aaaa dobre. Chuapi, že je to fasa.
No a potom zvolal tlačovku Džingischán. Povedal veľkému, 41% národu. Tak toto nie. Maťko sa nám tu prizná k nejakej siláckosti a jeho kolegovia to chcú využiť. Chcú len prikryť problémy so suchotami. S dôchodkami. Odvrátiť chcú chujijedni pozornosť od faktu, že bravčovina šla hore o 30 percentuálnych bodov. Lenže nepršalo kuuva. To nevidia? Kurence idú o hore až o 6. Krmivo závratne. Benzín je už taký hustý, že sa bude predávať v kockách. Prestali oni hovoriť o eurovale, ale točia o Maťkovom vale. Maskujú nezhody v spolku. Len deštruujú. Mám právo toto povedať. Mám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kríze pokračujeme

Trauma Dankovi ale prospeje, viac bude počítať vlastné limity a „žetóny“, ktorými disponuje.


Už ste čítali?